Ліфт для житлових будинків гідравлічний

ліфт для житлового будинку гідравлічний 1. Невеликий вал: нижня яма лише 100 мм, або не передбачена донна яма, що зручно для планування будівлі. Висота верхнього шару становить не менше 2600 мм, що визначається відповідно до конкретної структури; стіна будівлі не ...
Чат зараз

Відомості про продукт

ліфт житлового будинку гідравлічний

1. Невеликий вал: донна яма становить лише 100 мм, або не передбачена донна яма, що зручно для планування будівлі. Висота верхнього шару становить не менше 2600 мм, що визначається відповідно до конкретної структури; стіну будівлі не потрібно зміцнювати спеціальною конструкцією, якщо простір відведений у будь-якому місці. Спрощує будівельні вимоги до проектування ліфтів.

2. Підвищити коефіцієнт використання будівель: компактний та розумний дизайн конструкції покращує дорогоцінну віллу. Відношення площі автомобіля до площі магістралі може досягати 64%, а загальний тяговий елеватор без машинного приміщення лише близько 42%.

4. Низький рівень шуму: побутовий гідравлічний елеватор приймає привід ліфтів напругою 220 В, і в той же час оптимізує технологію управління ліфтом і звукоізоляцією, так що шум ліфта контролюється як мінімум, максимум - лише 55 дБ-70 (А), що відповідає вимогам сімейного німого.

5. Захист навколишнього середовища та економія енергії: потужність побутового гідравлічного елеватора становить лише близько 2 кВт, і приводиться в дію лише мотор, коли ліфт піднімається, і ліфт використовується для того, щоб ліфт опускався вниз, коли він вниз, який досягає ефекту економії енергії; споживання електроенергії набагато менше, ніж споживання побутових приладів, таких як кондиціонери. Електроенергія робить ліфт домом;

6. Хороший комфорт: повний набір імпортних гідравлічних систем забезпечує надійність роботи ліфтів. Пропорційне управління групою клапанів використовується для досягнення м'якого пуску ліфта, високої точності вирівнювання, поліпшення якості роботи та хорошого комфорту їзди;

7. Безпека та надійність: Окрім загального пристрою безпеки ліфта, спосіб підйому, керований гідроциліндром, також оснащений захистом безпеки, таким як відсічний клапан обмеження швидкості, перемикач перевантаження, клапан максимального тиску, захисний перемикач температури масла тощо ., для поліпшення безпеки безпеки ліфтів; Система управління мікрокомп'ютером знижує рівень несправності ліфта.

8. Функція самостійного порятунку в разі відключення електроенергії: Коли в елеваторі є вимкнення електроенергії, домашній елеватор надсилає аварійний сигнал, щоб запустити функцію самозарятування. Вам потрібно лише натиснути кнопку, щоб відкрити двері та врятувати себе.

 Цзинань Hontylift машини Лтд
веб-сайт:  www.h ontygroup.com 
whatsapp / wechat / viber / line: +86 18615651981
адреса:  зона промислового розвитку Джібей, місто Цзинань, провінція Шаньдун (материк)
Hot Tags: ліфт житловий будинок гідравлічний, Китай, постачальники, фабрика, налаштована, ціна

Розслідування

You Might Also Like