Наша історія

У 2009 році він був створений у рідному місті підйомної платформи, окрузі Цзян, місто Цзінань. Фабрика займає площу понад 30 000 квадратних метрів і має понад 150 техніків та робітників.

З моменту створення компанії наші продукти були визнані та підтримані Yili Group, державними та іноземними замовниками.

Ми запевняємо, що на високу якість продукції, яку ми виробляємо, вся продукція пройшла сертифікацію CE, ISO9001, ISO14001, BV, SGS


Наш завод

Завод знаходиться в повіті Цзян, місто Цзинань. Процес виробництва в основному механізований. У нас є зрілі машини та обладнання, кваліфіковані працівники та безперебійний робочий потік, завдяки чому ми можемо сказати, що вироблена продукція є красивішою, стабільнішою та якіснішою.

Company view

Наш продукт

Наша продукція Hontylift в основному поділяється на підйомні платформи та їх комплектуючі, пандусні дошки, ліфти, підйомники на візках


Застосування продукту

Гідравлічний підйомник платформи широко застосовується в аеропортах, станціях, доках, залах готелів, майстернях, будівництві муніципальних споруд, електроустановці та інших висотних операціях для задоволення потреб у підйомі різної робочої висоти, з характеристиками стабільного і точного підйому, частий пуск і велике навантаження. Ефективно вирішувати труднощі різних видів вантажопідйомних робіт на промислових підприємствах, полегшуючи виробничі операції.

Electrostatic spraying lin1CNC plasma cutting3

CNC cutting machine2

Наш сертифікат

CE, ISO9001, ISO14001, BV, SGS, сертифікат на патент на дизайн , Сертифікат на патент на корисну модель.


Виробниче обладнання

Машина для різання з ЧПУ, перфоратор з ЧПУ, плазмове різання з ЧПУ, автоматичний зварювальний апарат, зварювання роботами, піскоструминний зал, електростатична лінія розпилення, дробоструминна машина


Ринок виробництва

Наша платформа підйому hontylift не тільки продається в різних провінціях та містах Китаю, але і в інших країнах, і отримує похвалу від вітчизняних та закордонних клієнтів.


Наша служба

1. Сервісне обслуговування після продажу

A. Ми пропонуємо 12-місячну гарантію, крім штучних несправностей, протягом гарантійного періоду ми нестимемо витрати на деталі та фрахт.

B. Якщо вам це потрібно, наш інженер доступний для обслуговування машин за кордоном.

C. Ми пропонуємо цілодобову технічну підтримку, електронну пошту, телефон або відео онлайн та будь-яку допомогу.

2. Гарантія

1). Усі продані машини будуть протестовані перед відправкою;

2). Один рік гарантії без техногенних помилок;

3). Посібник з англійської мови для використання та обслуговування машин.

4). Кілька комплектів деталей, що носять, пропонується безкоштовно протягом гарантії.